Rowery na Lubelszczyźnie

Serdecznie zapraszamy na rajd Rowery 2014, który odbędzie się w dniach 28-31 sierpnia w malowniczych Lasach Janowskich!

Komunikat 2 z dnia 26.o8: Z powodu zbyt małej liczby chętnych wyjazd zostaje odwołany. Przepraszamy i zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Komunikat 1 z dnia 23.o8: Uwaga! Ostateczny termin zapisów: 24.08, 23:59.

Plan rajdu:

28 sierpnia (czwartek):

Warszawa Centralna 17.50 – Lublin 20.04, Lublin 20.11 – Lipa 21.33
Późnym wieczorem przyjazd pociągiem do Lipy, przejazd około 10 km na miejsce noclegu, nocleg względnie na dziko. Istnieją dwa warianty, nocleg przy leśniczówce lub nad jeziorem.

29 sierpnia (piątek):

Rezerwat Imielty Ług – Łążek Garncarski – Pikule – Kruczek – Janów Lubelski (około 40 km)
W Janowie rozbijamy namioty na polu namiotowym nad Zalewem Janowskim, będzie można się wykąpać (w zalewie, a może i pod prysznicem…).

30 sierpnia (sobota):

Janów Lubelski – Szklarnia – Porytowe Wzgórza – Momoty Górne
Nocleg w Momotach Górnych, na dziko lub u gospodarza, zobaczymy jak wyjdzie. W pobliżu rzeka.

31 sierpnia (niedziela):

Momoty Górne – Momoty Dolne – Domostawa – Szwedy – Jastkowice – Stalowa Wola – Rozwadów
Stalowa Wola (Rozwadów) 16.50 – Lublin 18.39 (w przerwie wypad na Most Kultury, jeżeli będą chętni), Lublin 20.00 – Warszawa 22.35 (pociąg Karkonosze, dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia rajdu)

Wszystkie trasy (z wyjątkiem 1 dnia) mają podstawową długość 40 km.
Mapa tras jest do pobrania tutaj:
W razie chęci istnieje możliwość wydłużenia tras.

Uwaga! Na rajd trzeba zabrać ze sobą: namiot, karimatę, śpiwór, rower i sakwy rowerowe!

Cena:

120 zł – studenci (w przypadku otrzymania dofinansowania studenci PW otrzymają zwrot 20 zł)
180 zł – nie-studenci
*cena może ulec zmianie (raczej w dół)

– przejazd pociągiem na trasie Warszawa – Lipa (z rowerem)
– przejazd pociągiem na trasie Stalowa Wola (Rozwadów) – Warszawa (z rowerem)
– 3 noclegi
– czułą opiekę organizatorów

Zapisy tylko przez formularz:

Kontakt do organizatora:

Gosia – dreptakpw@gmail.com