Rajd Nietoperz 2020

Serwus!

Zbliża się ta noc, którą spędzicie bezsennie na szlaku z Dreptakiem, czyli tradycyjny Rajd Nietoperz. W tym roku zabieramy Was w Beskid Sądecki, żeby w śniegu i w ciemnościach odnaleźć szlak i na Hali Pisanej przywitać słońce.

TERMIN
28 luty – 1 marca 2020

PLAN RAJDU

Wyjazd z Warszawy autokarem wieczorem w piątek 28.02. Dojedziemy do Nowego Sącza i około 2 w nocy ruszymy na szlak do schroniska PTTK Hala Łabowska (19,4km 6:35h)

Ze względu na nocne przejście i szybko zapadający zmierzch, na sobotę nie jest planowana dalsza trasa.

Niedziela to trasa do Szczawnika (15,6km 4:30h). Mijamy bacówkę nad Wierchomlą, gdzie będzie okazja zjeść obiad przed wyruszeniem do domu, a także podziwiać widok na Tatry. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

• członkowie Klubu będący studentami PW – 120 zł
  • studenci PW – 140 zł
  • reszta świata – 170 zł
    *podana cena jest orientacyjna i może ulec zmianie

cena zawiera:

• przejazdy autokarem
  • nocleg (bez wyżywienia i pościeli)
  • ubezpieczenie NNW
  • gadżet wyjazdowy
  • czułą opiekę organizatorów

ZAPISY

Zapisy ruszą w czwartek 11.01 o godzinie 19, link do zapisów pojawi się w wydarzeniu na FB.

UWAGA

Jest to wyjazd o charakterze wędrownym i przejścia odbywają się z własnym bagażem na plecach !!!

W razie pytań piszcie na Klub Turystyki Wszelakiej Dreptak lub nasz mail dreptak@il.pw.edu.pl 😊

Zapraszamy!

Marcin, Dorota i Natalia