Jura Krakowsko-Częstochowska 4-6 Październik 2013

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejny wyjazd ze wspinaczką. Tym razem na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Jeśli chcesz pochodzić po szlakach Orlich Gniazd, pozwiedzać niesamowite jurajskie warownie i do tego spróbować wspinaczki w jedynych w swoim rodzaju wapiennych skałach naszej niesamowitej Jury to właśnie tego wakacyjnego wyjazdu szukasz! Nie ma nic lepszego przed wrześniową sesją jak chillout i dobra zabawa w świetnym towarzystwie! Każdy uczestnik oprócz tradycyjnego trekkingu będzie mógł spróbować wspinaczki skałkowej w skałach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Głównym założeniem wyjazdu jest piesza wędrówka szlakiem Orlich Gniazd, zwiedzenie jurajskich warowni, innych lokalnych atrakcji oraz wspinaczka skałkowa w podkrakowskich dolinach takich jak Dolina Kobylańska oraz Będkowska (pole namiotowe pod Sokolicą). By zredukować koszty wyjazdu do minimum, będziemy spali w namiotach w przystosowanych do tego miejscach, dlatego też plan naszego wyjazdu jest bardzo elastyczny. Cała zabawa polega na tym by jak najwięcej zobaczyć, przejść, pozwiedzać oraz spróbować wspinaczki. Każdego dnia będziemy się przemieszczać z miejsca na miejsce po drodze oglądając wszelkie możliwe atrakcje. Każdy uczestnik będzie miał okazję zwiedzenia niesamowitych ruin zamków takich jak Ogrodzieniec, Ojców czy w pełni zachowany zamek w Pieskowej Skale, przemierzając przy tym wspaniały Ojcowski Park Narodowy, który pod względem swojego uroku jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Codziennie planujemy kilka godzin wspinaczki na wcześniej przygotowanych przez nas drogach, tak aby każdy mógł doświadczyć wspinaczki w jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów wspinaczkowych w Polsce.

Plan:

Startujemy z Krakowa i będziemy przemieszczać się systematycznie na północ. Jeśli jesteś zainteresowany świetną zabawą, niezapomnianą atmosferą oraz spróbowaniem i zobaczeniem czegoś nowego to ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie! Jesteśmy przekonani, że i tym razem nas nie zawiedziecie i spędzimy wspólnie czas w doborowym towarzystwie.

Ile? Przewidywany koszt

(może się zmienić o 10zł w obie strony – prawdopodobnie w dół): Studenci PW – 110 zł (jeśli będzie dofinansowanie); Studenci nie-PW – 140 zł; Nie-studenci – 200 zł (brak zniżek w PKP :();

Cena zawiera:

– wejściówki na wybrane zamki;
– nocleg na polu namiotowym (własne namioty i śpiwory);
– przejazdy pociągiem;
– troskliwą opiekę organizatorów;
– ubezpieczenie NWW;
Zaliczki w wysokości 50 zł.

Kontakt i zapisy:

Kacper (kacper.nowosadzki@gmail.com)