Zerówka Dreptaka 2013 Gorce

Klub Turystyki Wszelakiej Dreptak ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników górskich wędrówek na rajd „Zerówka Dreptaka”. Wyjazd ten skierowany jest głównie do nowo-przyjętych studentów Politechniki Warszawskiej, którzy lubią aktywnie spędzać czas i jednocześnie chcą zaznać uroków studenckiego życia, zanim zaczną zajęcia. Tegoroczna zerówka odbędzie się na szlakach Gorców, Beskidu Wyspowego oraz Pienin.

Wyjazd:

15.08 – Warszawa Centralna (5:17) – Kraków Główny (8:27) – Mszana Dolna (10:00)

18:08 – Krościenko nad Dunajcem (16:51) – Nowy Targ (17:37) – Warszawa Centralna (3:55)

Przewidywany koszt:

Student roku „zero” PW – 110 zł
Student PW – 110 zł
Student nie z PW – 140 zł
Nie-student – 200 zł

W cenie:
– przejazdy pociągiem
– noclegi (pole namiotowe „Polana Wały”, schronisko PTTK na Turbaczu, pole namiotowe „Lubań”)
– ubezpieczenie
– pamiątkowa koszulka

We własnym zakresie należy zadbać o:

– wyżywienie
– śpiwór
– przejazdy busami (przewiduję, że koszt nie przekroczy 30zł)

Zapisy wyłącznie poprzez formularz:

Gorąco polecamy i zapraszamy, ponieważ tego typu wyjazdy zostają w pamięci na długo!