Cielak 2018

Strona poświęcona tradycyjnemu wydarzeniu, jakim jest Rajd Cielak. W tym roku, ze względu na jego jubileusz, zamierzamy postarać się o szczególny charakter tego spotkania. O tym, jak było w zeszłym roku, możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszamy wszystkich przyjaciół Dreptaka – Małych, Dużych i jeszcze Większych. Jeżeli znacie kogoś, kto czuje się członkiem Klubowej Rodziny – bardzo prosimy o zaproszenie go w naszym imieniu. (Możecie przesłać im takie zaproszenie.)

TERMIN

Sobota, 9 czerwca 2018 r. (rozpoczęcie o godzinie 15:00)

Plan wydarzenia:

MIEJSCE

Mazowieckie Sioło Julianówka pod adresem: Julianów 14, 05-322 Siennica, koło Mińska Mazowieckiego.

DOJAZD

GRUPA PIESZA: Około 7 – 8 km (przewidywany czas przejścia 1,5 h – 2 h). Przejazd KM Śródmieście – Mińsk Mazowiecki Anielina. Odjazd ze Śródmieścia o 10:43, na miejscu 11:32 (kierunek -> Siedlce). Należy kupić bilety od Woli Grzybowskiej do Mińska Anielina (dla osób posiadających bilet ZTM na I strefę).  Prowadzi Paweł Harakop.
GRUPA ROWEROWA: Startuje o 11:00 z PKP Wola Grzybowska (o 10:32 jest pociąg ze Śródmieścia, by dojechać przed 11 – wystarczy bilet ZTM na I strefę). Grupę prowadzi Paweł Madej. Chętni mogą dołączyć się na trasie. Przypuszczalny czas i droga przejazdu TU.

Telefony do chłopaków podamy w mailu lub/i w prywatnej wiadomości dla chętnych na FB.

FORMULARZ

Wszystkich chętnych do udziału w imprezie prosimy o wypełnienie formularza.

Wypełnienie przez Was formularza znacząco ułatwi nam organizację i oszacowanie ilości potrzebnych produktów. Opcja wyboru rozmiaru koszulki w formularzu będzie dostępna do 15 maja. W dniu imprezy będzie można nabyć dodatkowe koszulki, jednak nie gwarantujemy odpowiedniej liczby konkretnych rozmiarów. Poprzez formularz można również zarezerwować nocleg w pokoju.

KOSZTY IMPREZY

– 20 zł – studenci oraz Członkowie mający uregulowane składki na koniec maja
– 40 zł – pozostali Członkowie, Weterani oraz Sympatycy Klubu

W cenie zawiera się:

– tradycyjnie pieczony cielak,
– jedzenie i picie,
– plakietka rajdowa,
– nocleg w namiocie lub w stodole.

Dodatkowe opłaty:

– nocleg w pokojach – 50 zł/os.
– koszulka – 10 zł.

Wpłat można dokonywać osobiście na Rajdzie lub na numer konta, który prześlemy w mailu informacyjnym (po wypełnieniu formularza).

DOJAZD

Jak zawsze zorganizujemy też grupy piesze i rowerowe, które pozwolą dotrzeć na rajd w miłym towarzystwie. Informacje na temat dojazdu oraz grupy pieszej i rowerowej pojawią się na tej stronie bliżej terminu.

W razie potrzeby aktualności będą pojawiały się w tym wpisie.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy Cielaka 2018