Multisportowa Jura 9-11.06.2017

Już po raz piąty mamy zaszczyt zaprosić Was na wiosenny multisportowy rajd na Jurę. Tym razem weekend 9-11.05 zamierzamy spędzić w miejscu o wdzięcznej nazwie Żelazko w Centrum Turystyki Aktywnej. Głównym założeniem wyjazdu jest wspinaczka skałkowa oraz kilkugodzinne wycieczki rowerowe po okolicznych szlakach. Plan wyjazdu jest bardzo elastyczny. Jesteśmy przekonani, że i tym razem spędzimy wspólnie czas w doborowym towarzystwie.

Wstępny plan wyjazdu:

Wyjazd z Warszawy z Dworca Centralnego o 16:11. Na miejscu realizujemy nasz prosty plan: wspinaczka, rowery, piesze wędrówki, dobra zabawa i (proszę werble!) … plan zdjęciowy filmiku promocyjny naszego Klubu. By wykorzystać jak najwięcej czasu wracamy w niedzielę popołudniu. Powrót do Warszawy w godzinach wieczornych.

Codziennie planujemy kilka godzin wspinaczki na wcześniej przygotowanych przez nas drogach, tak aby każdy mógł spróbować swoich sił w tej dziedzinie sportu w jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów wspinaczkowych w Polsce. Ze względu na różnorodność i ilość ciekawych szlaków, grupa rowerowa będzie ustalała trasy wg. własnych preferencji. A jest z czego wybierać! Zobaczcie np. tu.

Istnieje możliwość dojazdu na własną rękę. Dojazd jest bardzo prosty i w miarę szybki. W takich przypadkach proszę o odpowiednią uwagę w formularzu.

Sprzęt

Jako Klub dysponujemy odpowiednim sprzętem wspinaczkowym. Więc wystarczą buty i strój sportowy, by zrobić swoje pierwsze jurajskie drogi.

Jeżeli chodzi o rowery – będziemy mieli możliwość wypożyczenia kilku rowerów (w przypadku zainteresowania zaznacznie w formularzu).

Nocleg:

Grupa schroniskowa nocuje w pokojach wieloosobowych z łazienkami na korytarzu.
Dla zainteresowanych jest możliwość wyżywienia lub spania pod namiotem (dostęp do prysznica w ośrodku).

Koszt*

Studenci IL PW / Członkowie KTW Dreptak** – 130 zł
Studenci PW – 160 zł
Studenci innych uczelni – 190 zł
Nie-studenci – 230 zł (brak zniżek w PKP :();

Edit: 24.05.17: Cena LAST MINUTE dla studenta PW z noclegiem pod namiotem – 100 zł! (Obowiązuje do piątku 26.05.17)

* Koszt może ulec niewielkiej zmianie w dół.
** Będący studentami i mający opłacone składki

W przypadku noclegu w namiocie cena będzie niższa. W przypadku zabrania roweru ze sobą należy doliczyć + 18 zł za bilet.

Cena zawiera:

  • nocleg,
  • koszulkę,
  • przejazdy pociągiem i busikami,
  • ubezpieczenie NWW
  • możliwość korzystania ze sprzętu wspinaczkowego,
Zapisy

Proszę o jak najszybsze zapisywanie się poprzez formularz zgłoszeniowy. W szczególności interesują mnie Wasze sportowe plany oraz forma noclegu, która najbardziej odpowiada Waszym preferencjom. Uwaga – liczba miejsc w pokojach ograniczona!

Zaliczka w wysokości 100 zł do 3 dni od potwierdzenia zapisania na listę uczestników.  Regulamin wyjazdu zostanie także przesłany w mailu po zapisach. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

Edit: 20.05.2017: Miejsca w ośrodku zapełnione. Możliwy tylko nocleg w namiocie.

Kontakt

Kacper (nowosadzki.k@gmail.com)

Basia (dreptak@il.pw.edu.pl)