Rajd Cielak 3-4.06.2017

Drodzy Weterani, Członkowie i Sympatycy!

Serdecznie zapraszamy na imprezę „Cielak 2017”!

Odbędzie się ona w sobotę, 3 czerwca 2017 r. w Stajni Dżygitówka pod adresem Piaski Duchowne 1, 05-088 Brochów. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00.

Zapraszamy wszystkich przyjaciół Dreptaka – Małych, Dużych, Mniejszych i jeszcze Większych, dlatego zaproście w naszym imieniu swoich znajomych z Dreptaka!

Wszystkich chętnych do udziału w imprezie prosimy o wypełnienie formularza: https://goo.gl/forms/g3rVf2DpTMR5vHIi2

W dniu imprezy oczywiście nikogo nie wygonimy, jednak wypełnienie przez Was formularza znacząco ułatwi nam organizację i oszacowanie ilości potrzebnych rzeczy 🙂 Dodatkowo, osoby, które do 14 maja wypełnią formularz, będą mieć zapewnioną koszulkę w swoim rozmiarze, rozmiary i ilość pozostałych zostanie zamówiona „na oko”. Poprzez formularz można również zarezerwować nocleg w pokoju czy zamówić śniadanie (właścicielka stajni prosiła o wcześniejszą informację). Uwaga! Pierwszeństwo w przydziale pokoju mają Weterani i uczestnicy z dziećmi 🙂

Rodzice!

Serdecznie zapraszamy z dziećmi 🙂 W Stajni Dżygitówka są huśtawki, piaszczyste boisko do siatkówki i zwierzęta m.in. kucyk – można wykupić przejażdżkę.
W formularzu widnieje możliwość zamówienia koszulek dla dzieciaków, jednak z dostępnością rozmiarów bywa różnie, obowiązuje więc zasada – im wcześniej zamówione, tym lepiej 😉

Koszt imprezy:
  • 20 zł – studenci oraz Członkowie mający uregulowane składki na koniec maja
  • 35 zł – pozostali Członkowie, Weterani oraz Sympatycy Klubu

W cenie:
– główna atrakcja wieczoru: cielak,
– jedzenie i picie,
– nocleg w namiocie lub w stodole,
– dobra zabawa!

Dodatkowe opłaty:
– nocleg w pokojach: 60 zł/os.
– koszulka: 5 zł.

Wpłaty:

Wpłaty za Rajd można dokonywać przelewem (podanym w mailu powitalnym) do środy 31 maja lub osobiście na Rajdzie.

Jak zawsze zorganizujemy też grupy piesze i rowerowe, które pozwolą dotrzeć na rajd w miłym towarzystwie. Informacje na temat dojazdu oraz grupy pieszej i rowerowej prześlę kilka dni przed rajdem.

Serdecznie zapraszam!

Małgorzata Siedlaczek
Koordynator Cielaka 2017

tel.: 605 199 647
mail: dreptak@il.pw.edu.pl