Jura z Dreptakiem – 2015 :)

29 – 31 maja, Dolina Będkowska

Klub Turystyki Wszelakiej Dreptak ma zaszczyt zaprosić na kolejny wyjazd ze wspinaczką oraz spontanicznymi wycieczkami rowerowymi na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Jeśli chcesz pospacerować lub pojeździć rowerem po niesamowicie malowniczych podrakowskich dolinkach, spróbować wspinaczki w jedynych w swoim rodzaju wapiennych skałach naszej niesamowitej Jury to właśnie tego majowego wyjazdu szukasz! Nie ma nic lepszego jak pomajówkowy chillout i dobra zabawa w świetnym towarzystwie!

Jesteś początkującym wspinaczem lub nigdy wcześniej tego nie robiłeś, a chcesz spróbować czegoś nowego? Chciałbyś pojechać, ale nie masz sprzętu? – Nic nie szkodzi. KTW Dreptak zapewnia sprzęt oraz troskliwą opiekę organizatorów, która pozwoli Ci stawiać swoje pierwsze kroki w skałach, więc ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie!

Głównym założeniem wyjazdu jest wspinaczka skałkowa w podkrakowskich dolinach takich jak Dolina Kobylańska oraz Będkowska w oraz kilkugodzinne wycieczki rowerowe po okolicznych szlakach. Plan wyjazdu jest bardzo elastyczny. Naszą bazą wypadową będzie schronisko Brandysówka, która jest położone w samym centrum Doliny Będkowskiej. Cała zabawa polega na tym by jak najlepiej spożytkować każdy dzień. Codziennie planujemy kilka godzin wspinaczki na wcześniej przygotowanych przez nas drogach, tak aby każdy mógł spróbować swoich sił w tej dziedzinie sportu w jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów wspinaczkowych w Polsce. Ze względu na różnorodność i ilość ciekawych szlaków, grupa rowerowa będzie ustalała trasy wg własnych preferencji. Więc jeśli jesteś zainteresowany świetną zabawą, niezapomnianą atmosferą oraz spróbowaniem i zobaczeniem czegoś nowego to ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie! Jesteśmy przekonani, że i tym razem nas nie zawiedziecie i spędzimy wspólnie czas w doborowym towarzystwie.

Wstępny plan wyjazdu:

   Wyjazd w piątek o 10.00 rano lub o 19.15 z Warszawy (Proszę o doprecyzowanie w formularzu).

Sobota i niedziela: Wspinaczka i rower.

Powrót w niedzielę o 20.01 z Krakowa. O 22.56 jesteśmy w Warszawie.

Istnieje możliwość dojazdu na własną rękę. Dojazd jest bardzo prosty i w miarę szybki. Więc jeśli ktoś chce do nas dojechać po pracy w piątek to nie ma żadnego problemu. W takich przypadkach proszę o wcześniejszą informację na maila nowosadzki.k@gmail.com lub napisać odpowiednią uwagę w formularzu.

Nocleg:

   Grupa schroniskowa nocuje w centrum Doliny Będkowskiej w Brandysówce:

http://www.dolinabedkowska.pl/

   Dla zainteresowanych jest możliwość wyżywienia oraz wypożyczenia rowerów.

Dla chętnych możliwość spania pod namiotem. Szczegóły do ustalenia.

Ile?

Przewidywany koszt (może ulec niewielkiej zmianie):

   Studenci – 160 zł (nocleg w pokoju);

 

   Studenci – 100 zł (nocleg w namiocie)

 

   Nie-studenci – 210 zł (brak zniżek w PKP :();

 

  Nie-studenci – 170 zł (nocleg w namiocie);

Cena zawiera:

   – nocleg;

 

   – przejazdy pociągiem;

 

   – troskliwą opiekę organizatorów;

 

  – ubezpieczenie NNW;

Proszę o jak najszybsze zapisywanie się poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej. W szczególności interesują mnie Wasze sportowe plany oraz forma noclegu, która najbardziej odpowiada Waszym preferencjom.

http://goo.gl/forms/EWcou7cEfg

Ilość miejsc ograniczona!

Zaliczka w wysokości 70 zł do 10 maja. Z zainteresowanymi osobami będę kontaktował się drogą mailową.

Kontakt i zapisy:

Kacper (nowosadzki.k@gmail.com)

Pozdrawiamy i zapraszamy,

KTW DREPTAK

Link do forum: http://tnij.org/jura_z_dre
Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/733316580100247/