Jura Krakowsko-Częstochowska 2014

Mamy zaszczyt zaprosić na kolejny wyjazd ze wspinaczką oraz spontanicznymi wycieczkami rowerowymi na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Jeśli chcesz pospacerować lub pojeździć rowerem po niesamowicie malowniczych podkrakowskich dolinkach, spróbować wspinaczki w jedynych w swoim rodzaju wapiennych skałach naszej niesamowitej Jury to właśnie tego kwietniowego wyjazdu szukasz! Nie ma nic lepszego tuż przed świętami jak chillout i dobra zabawa w świetnym towarzystwie! Jesteś początkującym wspinaczem lub nigdy wcześniej tego nie robiłeś, a chcesz spróbować czegoś nowego? Chciałbyś pojechać, ale nie masz sprzętu? Nic nie szkodzi. KTW Dreptak zapewnia sprzęt oraz troskliwą opiekę organizatorów, która pozwoli Ci stawiać swoje pierwsze kroki w skałach.

Głównym założeniem wyjazdu jest wspinaczka skałkowa w podkrakowskich dolinach takich jak Dolina Kobylańska oraz Będkowska w oraz kilkugodzinne wycieczki rowerowe po okolicznych szlakach. Plan wyjazdu jest bardzo elastyczny. Naszą bazą wypadową będzie schronisko Brandysówka, które jest położone w samym centrum Doliny Będkowskiej. Codziennie planujemy kilka godzin wspinaczki na wcześniej przygotowanych przez nas drogach, tak aby każdy mógł spróbować swoich sił w tej dziedzinie sportu w jednym z najbardziej atrakcyjnych terenów wspinaczkowych w Polsce. Ze względu na różnorodność i ilość ciekawych szlaków, grupa rowerowa będzie ustalała trasy wg. własnych preferencji. Więc jeśli jesteś zainteresowany świetną zabawą, niezapomnianą atmosferą oraz spróbowaniem i zobaczeniem czegoś nowego to ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie! Jesteśmy przekonani, że i tym razem nas nie zawiedziecie i spędzimy wspólnie czas w doborowym towarzystwie.

Wstępny plan wyjazdu:

Wyjazd z Warszawy z Dworca Centralnego o godz. 4.40. O 8.03 jesteśmy w Krakowie i jedziemy komunikacją miejską do Będkowic. Myślę, że ok 11 zaczynamy zabawę ;]
Na miejscu realizujemy nasz prosty plan: wspinaczka, rowery, piesze wędrówki, dobra zabawa.
By wykorzystać jak najwięcej czasu wracamy w niedzielę popołudniu. Odjazd z Krakowa o godzinie 19.18. Zgodnie z rozkładem o 23 jesteśmy w Warszawie.

Istnieje możliwość dojazdu na własną rękę. Dojazd jest bardzo prosty i w miarę szybki. Więc jeśli ktoś chce do nas dojechać po pracy w piątek to nie ma żadnego problemu. W takich przypadkach proszę o wcześniejszą informację na maila nowosadzki.k@gmail.com lub napisać odpowiednią uwagę w formularzu.

Nocleg:
Grupa schroniskowa nocuje w centrum Doliny Będkowskiej w Brandysówce:
http://www.dolinabedkowska.pl/
Dla zainteresowanych jest możliwość wyżywienia oraz wypożyczenia rowerów czy spania pod namiotem.

Ile?
Przewidywany koszt (może ulec niewielkiej zmianie):
Studenci – 160 zł (nocleg w pokoju);
Studenci – 100 zł (nocleg w namiocie)
Nie-studenci – 210 zł (brak zniżek w PKP :();
Nie-studenci – 170 zł (nocleg w namiocie);

Cena zawiera:
– nocleg;
– przejazdy pociągiem;
– troskliwą opiekę organizatorów;
– ubezpieczenie NWW;

Proszę o jak najszybsze zapisywanie się poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony poniżej. W szczególności interesują mnie Wasze sportowe plany oraz forma noclegu, która najbardziej odpowiada Waszym preferencjom.

https://docs.google.com/forms/d/1IMBPGQphdAG64tAdTzNoOskmB_JmRpybGzSSyGEecaQ/viewform

Zaliczka w wysokości 70 zł do końca marca. Z zainteresowanymi osobami będę kontaktował się drogą mailową.

Kontakt:
Kacper (nowosadzki.k@gmail.com)